Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 

http://www.p18.edu.gorzow.pl/files/p18/fckeditor/slonko.gif?KeepThis=true&TB_iframe=true&height=430&width=700

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Godziny otwarcia przedszkola: 6.30-16.00

Dzieci prosimy przyprowadzić nie później niż o godz. 8.45

Posiłki w przedszkolu:

  • 9.00                 śniadanie
  • 12.00-12.30      obiad  ( zupa + II danie)
  • 14.00                   podwieczorek

W pierwszych dniach do przedszkola potrzebne dzieciom będą:

  • Kolorowanka (podpisana)
  • Kapcie na gumowych spodach, z gumką  lub na rzepy (bez sznurowadeł, podpisane)
  • Chusteczki higieniczne (duże pudełko)
  • Piżamka (podpisana góra i dół) - dzieci 3letnie
  • Zapasowe: majteczki, koszulka, rajstopki, spodnie lub spódniczka, które będą przechowywane na półeczce dziecka  i wykorzystywane, gdy zajdzie taka potrzeba; ( dzieci 3letnie)

 

Publikacja sprawozdania finansowego za 2018 rok

Zgodnie z § 34 ust. 9 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września  2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, sprawozdanie finansowe - BILANS jednostki Przedszkola Gminnego we Władysławowie sporządzony na dzień 2018-12-31, wraz z załącznikami, został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej

Urzędu Gminy Władysławów :http://www.wladyslawow.bip.net.pl/?a=67

 

Nasze przedszkole to placówka, której misją jest sprostać wszystkim oczekiwaniom  przedszkolaków oraz ich rodziców. Pragniemy, aby czas spędzony w naszym przedszkolu przyniósł wiele radości, a także stanowił ważny krok w życiu wszystkich dzieci. Kadra przedszkola zapewnia Państwa pociechom atmosferę ciepła , bezpieczeństwa, także będzie wspomagać ich wszechstronny rozwój tak, aby z bagażem wielu wspaniałych przeżyć, przydatnych umiejętności oraz rozwijanych talentów mogły potem rozpocząć edukację szkolną. Aby dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami serwisu.

 


http://przedszkoletuwima.edupage.org/photos/skin/clipart/zabawa.jpg

 

 

Akcje ogólnopolskie


bip

Copyright 2010 by Przedszkole Gminne we Władysławowie - Powered by Joomla
wykonanie:
www.pawelgojny.pl,
administrator strony: Ewelina Arent
Joomla Template by TemplateJoomla.com