OPŁATY ZA POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU :

Czas bezpłatnego korzystania z wychowania przedszkolnego - bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki realizowany jest w godzinach 8.00-13.00.

Stawka za godziny wykraczające ponad  podstawę  programową  z wychowania przedszkolnego w czasie przekraczającym czas bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki wynosi 1zł.  za każdą rozpoczętą godzinę.

Dzienna stawka żywieniowa za trzy posiłki w naszym przedszkolu to  7 złotych, a koszty poszczególnych posiłków wynoszą odpowiednio:

Śniadanie       - 2 zł.

Obiad              - 3,5 zł.

Podwieczorek - 1,5 zł.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Godziny otwarcia przedszkola: 6.30-16.00

Dzieci prosimy przyprowadzić nie później niż o godz. 8.45

Posiłki w przedszkolu:

• 9.00                 śniadanie
  • 12.00-12.30      obiad  ( zupa + II danie)
  • 14.00                   podwieczorek

W pierwszych dniach do przedszkola potrzebne dzieciom będą:

• Kolorowanka (podpisana)
  • Kapcie na gumowych spodach, z gumką  lub na rzepy (bez sznurowadeł, podpisane)
  • Chusteczki higieniczne (duże pudełko)
  • Piżamka (podpisana góra i dół) - dzieci 3letnie
  • Zapasowe: majteczki, koszulka, rajstopki, spodnie lub spódniczka, które będą przechowywane na półeczce dziecka  i wykorzystywane, gdy zajdzie taka potrzeba; ( dzieci 3letnie)

Nasze przedszkole to placówka, której misją jest sprostać wszystkim oczekiwaniom  przedszkolaków oraz ich rodziców. Pragniemy, aby czas spędzony w naszym przedszkolu przyniósł wiele radości, a także stanowił ważny krok w życiu wszystkich dzieci. Kadra przedszkola zapewnia Państwa pociechom atmosferę ciepła , bezpieczeństwa, także będzie wspomagać ich wszechstronny rozwój tak, aby z bagażem wielu wspaniałych przeżyć, przydatnych umiejętności oraz rozwijanych talentów mogły potem rozpocząć edukację szkolną. Aby dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami serwisu.