Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Sale i ogród

Każda sala do zajęć ma indywidualny wystrój i charakter. W każdej sali znajduje się miejsce relaksacyjne, gdzie odbywają się zabawy. Sale zabaw są duże, przestronne, słoneczne, dobrze wyposażone w pomoce, sprzęt komputerowy i rtv, oraz zabawki. Urządzone z dużym efektem estetycznym i bezpiecznym. Ogród przedszkolny jest nowocześnie wyposażony w sprzęt bezpieczny dla dzieci. Warunki lokalowe i materialne są owocem systematycznych, świadomych poczynań oraz solidnej pracy obecnych i poprzednich gospodarzy obiektu: Dyrektorów, Organu Prowadzącego, Rady Gminy, nauczycieli, pracowników obsługi, sponsorów, oraz rodziców.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszego przedszkola.
Kliknij na zdjęcie w celu obejrzenia go w większym rozmiarze.


 

Akcje ogólnopolskie


bip

Copyright 2010 by Przedszkole Gminne we Władysławowie - Powered by Joomla
wykonanie:
www.pawelgojny.pl,
administrator strony: Ewelina Arent
Joomla Template by TemplateJoomla.com