Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Nasze sukcesy

 PRZEDSZKOLAKI NA KONKURSIE TANECZNYM

W środę 17 marca, już od rana trwały przygotowania w grupie ?Muchomorki?, ?Pszczółki?, ?Motylki? do wyjazdu na XI Przegląd Zespołów Tanecznych "Kalejdoskop 2010", który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Koninie. Dzieci z łatwością odnalazły się na scenie konińskiego Domu Kultury. Efektownie i niepowtarzalnie zaprezentowały swój układ taneczny, za który otrzymały wyróżnienie. Brawo!!!

Poniżej przedstawiamy nasze zdjęcia.
Kliknij na zdjęcie w celu obejrzenia go w większym rozmiarze.PRZEDSZKOLAKI NA KONKURSIE PIOSENKI

7 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Turku odbył się XV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków DO- RE- MI eliminacje powiatowe. Również dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne. Piosenkę "Urodziny Agatki" zaśpiewała Ola Sylwestrzak wraz z towarzyszącym jej zespołem tanecznym w składzie: Maja Klanowska, Nikola Jóźwik, Jakub Bajer. Drugą uczestniczką była Wiktoria Bojanowska, która zaśpiewała piosenkę pt: "Niecodzienna niespodzianka". Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz słodką niespodziankę. Dzieci obejrzały także przedstawienie teatralne pt: "Królewna Śnieżka", które wywołało wiele radości oraz śmiechu. Świetna zabawa, niezapomniane chwile z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Poniżej przedstawiamy nasze zdjęcia.
Kliknij na zdjęcie w celu obejrzenia go w większym rozmiarze.

 

Akcje ogólnopolskie


bip

Copyright 2010 by Przedszkole Gminne we Władysławowie - Powered by Joomla
wykonanie:
www.pawelgojny.pl,
administrator strony: Ewelina Arent
Joomla Template by TemplateJoomla.com