Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Podziękowania

Nigdy nie mów ludziom, co mają robić,
a zaskoczą cię pomysłowością.

George S. Patton

 

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają ręce i proponują swoją pomoc. I choć dobra robota nie potrzebuje pochwały my chcemy pochwalić się, że mamy rodziców, na których zawsze możemy liczyć. ONI wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu.

Za zaangażowanie , życzliwość, pomysłowość, poczucie humoru i naprawdę ciężką pracę  w zorganizowaniu kiermaszu  świątecznego, a także za zebranie środków na doposażenie placu zabaw dla dzieci  z całego serca dziękujemy Rodzicom w roku szkolnym 2014/2015

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy rodzicom i sponsorom za pomoc dla naszej placówki. Dzięki niej życie naszych wychowanków jest przyjemne i pozbawione wielu trosk. Przekonaliśmy się, że zawsze możemy liczyć na osoby o wielkim sercu, które chętnie pomagają innym. Życzymy powodzenia w pracy i pomyślności w życiu osobistym. Dzieci, Dyrektor , Grono Pedagogiczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcje ogólnopolskie


bip

Copyright 2010 by Przedszkole Gminne we Władysławowie - Powered by Joomla
wykonanie:
www.pawelgojny.pl,
administrator strony: Ewelina Arent
Joomla Template by TemplateJoomla.com