Informacja Administratora

KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE

Nadszedł koniec wakacji. Wracamy po wakacjach do przedszkola, by znów razem się uczyć i bawić. Kochane dzieci, tu, w naszym przedszkolu, czekają na was zabawki: lalki, samochody, koparki, misie, klocki, puzzle oraz mnóstwo innych atrakcyjnych niespodzianek. Życzymy Wam, by pobyt w naszym przedszkolu był dla Was najmilszym wspomnieniem w życiu, byście znaleźli tu swoje miejsce, w którym będziecie czuli się dobrze i bezpiecznie. Niech każdy dzień rozpoczyna się od radosnej myśli, że za chwilę spotkacie w naszym przedszkolu samych życzliwych przyjaciół.

Szczególnie serdecznie witamy najmłodsze dzieci, które po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola. Pragniemy również serdecznie powitać rodziców – zarówno tych, którzy są z nami od kilku lat, jak i tych, którzy pojawili się tu po raz pierwszy. Życzymy Państwu, by radość z własnych dzieci, jakiej doświadczacie, była równie bezcenna, jak poczucie spełnionego rodzicielstwa. Wierzymy, że Państwa obecność w przedszkolu nie będzie ograniczała się tylko do przyprowadzania i odbioru dzieci, ale że przede wszystkim będziecie Państwo chętni do uczestniczenia w życiu naszego przedszkola podczas uroczystości, imprez, wycieczek, warsztatów dla rodziców oraz innych, codziennych działań. Życzymy Państwu, by współpraca z nauczycielami i personelem przedszkola przynosiła radość, satysfakcję i przyjemność.

Dyrektor Wioletta Szczecińska

WYPRAWKA DLA PRZEDSZKOLAKA

• Kapcie na gumowych spodach, z gumką lub na rzepy trzymające stopę (bez sznurowadeł, podpisane)
  • Ubranie na zmianę: koszulka, spodnie, skarpetki, bieliznę, która będzie przechowywana w półeczce dziecka i wykorzystywana, gdy zajdzie taka potrzeba; (dzieci 3,4-letnie woreczek podpisany)
  • Chusteczki higieniczne (duże pudełko)
  • Bajki do kolorowania
  • Strój gimnastyczny we woreczku (dzieci 5,6 letnie podpisany)

Dzieci z grupy "Smerfy" (3-latki), które będą leżakować, przynoszą dodatkowo:

- piżamkę podpisaną

Upoważnienie do  odbioru dziecka przez osoby trzecie (niebędące rodzicami) oraz  zgoda/oświadczenie rodzica lub opiekunów prawnych o dowozie dzieci do Przedszkola Gminnego we Władysławowie ( dzieci 5, 6-letnie)

dostępne są na stronie internetowej naszego przedszkola.

Link poniżej:  Upoważnienie do odbioru dziecka/dzieci w zastępstwie za rodziców/opiekunów prawnych

Zgoda/oświadczenie rodzica lub opiekunów prawnych o dowozie dzieci do Przedszkola Gminnego we Władysławowie

Prosimy je wypełnić i przekazać wychowawcy podczas pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.