Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dla rodziców

 KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE

Nadszedł koniec wakacji. Wracamy po wakacjach do przedszkola, by znów razem się uczyć i bawić. Kochane dzieci, tu, w naszym przedszkolu, czekają na was zabawki: lalki, samochody, koparki, misie, klocki, puzzle oraz mnóstwo innych atrakcyjnych niespodzianek. Życzymy Wam, by pobyt w naszym przedszkolu był dla Was najmilszym wspomnieniem w życiu, byście znaleźli tu swoje miejsce, w którym będziecie czuli się dobrze i bezpiecznie. Niech każdy dzień rozpoczyna się od radosnej myśli, że za chwilę spotkacie w naszym przedszkolu samych życzliwych przyjaciół.

Szczególnie serdecznie witamy najmłodsze dzieci, które po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola. Pragniemy również serdecznie powitać rodziców – zarówno tych, którzy są z nami od kilku lat, jak i tych, którzy pojawili się tu po raz pierwszy. Życzymy Państwu, by radość z własnych dzieci, jakiej doświadczacie, była równie bezcenna, jak poczucie spełnionego rodzicielstwa. Wierzymy, że Państwa obecność w przedszkolu nie będzie ograniczała się tylko do przyprowadzania i odbioru dzieci, ale że przede wszystkim będziecie Państwo chętni do uczestniczenia w życiu naszego przedszkola podczas uroczystości, imprez, wycieczek, warsztatów dla rodziców oraz innych, codziennych działań. Życzymy Państwu, by współpraca z nauczycielami i personelem przedszkola przynosiła radość, satysfakcję i przyjemność.

Dyrektor Wioletta Szczecińska

 

 

WYPRAWKA DLA PRZEDSZKOLAKA

  • Kapcie na gumowych spodach, z gumką lub na rzepy trzymające stopę (bez sznurowadeł, podpisane)
  • Ubranie na zmianę: koszulka, spodnie, skarpetki, bieliznę, która będzie przechowywana w półeczce dziecka i wykorzystywana, gdy zajdzie taka potrzeba; (dzieci 3,4-letnie woreczek podpisany)
  • Chusteczki higieniczne (duże pudełko)
  • Bajki do kolorowania
  • Strój gimnastyczny we woreczku (dzieci 5,6 letnie podpisany)

Dzieci z grupy "Smerfy" (3-latki), które będą leżakować, przynoszą dodatkowo:

- piżamkę podpisaną

 

Upoważnienie do  odbioru dziecka przez osoby trzecie (niebędące rodzicami) oraz  zgoda/oświadczenie rodzica lub opiekunów prawnych o dowozie dzieci do Przedszkola Gminnego we Władysławowie ( dzieci 5, 6-letnie)

  dostępne są na stronie internetowej naszego przedszkola.

Link poniżej:  Upoważnienie do odbioru dziecka/dzieci w zastępstwie za rodziców/opiekunów prawnych

Zgoda/oświadczenie rodzica lub opiekunów prawnych o dowozie dzieci do Przedszkola Gminnego we Władysławowie

Prosimy je wypełnić i przekazać wychowawcy podczas pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.